ROOFSPECIAL PV S4 -15 šedý, červený

Hydroizolační pás z asfaltu modifikovaného SBS, určený jako vrchní pás hydroizolačního souvrství ze dvou a více asfaltových pásů střech a spodních staveb s vložkou z polyesterové rohože, má tloušťku 4,2 mm a ohebnost za nízkých teplot je -15°. Na horním povrchu je opatřen posypem z drcené břidlice.

Požární atest BROOF(t1) jako součást systémové skladby určený pro použití i pro náročné hydroizolační aplikace.

ROOFSPECIAL PV S4 -25 šedý, červený

Hydroizolační pás z asfaltu modifikovaného SBS, určený jako vrchní pás hydroizolačního souvrství ze dvou a více asfaltových pásů střech a spodních staveb s vložkou z polyesterové rohože, má tloušťku 4,2 mm. Parametr ohebnosti za nízkých teplot je -25°. Na horním povrchu je opatřen posypem z drcené břidlice.

Požární atest BROOF(t1) pro použití jako součást systémové skladby určený pro náročné hydroizolační aplikace.

ROOFSPECIAL PV S5 -25 šedý, červený

Hydroizolační pás z asfaltu modifikovaného SBS, určený jako vrchní pás hydroizolačního souvrství ze dvou a více asfaltových pásů střech a spodních staveb s vložkou z polyesterové rohože, má tloušťku 5,2 mm. Parametr ohebnosti za nízkých teplot je -25°. Na horním povrchu je opatřen posypem z drcené břidlice.

Požární atest BROOF(t1) pro použití jako součást systémové skladby určený pro náročné hydroizolační aplikace.

ROOFSPECIAL PV S4 -15 mineral

Hydroizolační pás z asfaltu modifikovaného SBS, určený jako spodní pás hydroizolačního souvrství z více asfaltových pásů zakrytý dalšími vrstvami, s vložkou z polyesterové rohože, má tloušťku 4 mm. Parametr ohebnosti za nízkých teplot je -15°. Na horním povrchu je opatřen jemným minerálním posypem.

ROOFSPECIAL PV S4 -25 mineral

Hydroizolační pás z asfaltu modifikovaného SBS, určený jako spodní pás hydroizolačního souvrství z více asfaltových pásů zakrytý dalšími vrstvami, s vložkou z polyesterové rohože, má tloušťku 4 mm. Parametr ohebnosti za nízkých teplot je -25°. Na horním povrchu je opatřen jemným minerálním posypem.

ROOFSPECIAL G S4 -15 mineral

Hydroizolační pás z asfaltu modifikovaného SBS, obvykle určený jako spodní pás hydroizolačního souvrství ze dvou a více asfaltových pásů střech a spodních staveb s vložkou ze skelné tkaniny, má tloušťku 4 mm. Parametr ohebnosti za nízkých teplot je -15°. Na horním povrchu je opatřen jemným minerálním posypem.

ROOFSPECIAL G S4 -25 mineral

Hydroizolační pás z asfaltu modifikovaného SBS, obvykle určený jako spodní pás hydroizolačního souvrství ze dvou a více asfaltových pásů střech a spodních staveb s vložkou ze skelné tkaniny, má tloušťku 4 mm. Parametr ohebnosti za nízkých teplot je -25°. Na horním povrchu je opatřen jemným minerálním posypem.

ROOFSPECIAL G S30-20 FIX

Samolepicí asfaltový pás s vysokou pevností, modifikovaný elastomery (kaučukem typu SBS), určený pro montáž bez použití plamene, čímž dochází k urychlení realizace, má tloušťku 3 mm. Uplatní se u konstrukcí, kde není možná montáž natavením hořákem (např. polystyren, dřevěné bednění). Parametr ohebnosti za nízkých teplot je -20°.

ROOFSPECIAL MONOFIX S5 -25 šedý, červený

Hydroizolační pás z asfaltu modifikovaného SBS, určený na vytvoření jednovrstvé mechanicky kotvené, nebo celoplošně svařované vodotěsné izolace plochých střech, se spřaženou vložkou z polyesterové rohože vyztužené skleněnou mřížkou, má tloušťku 5,2 mm. Parametr ohebnosti za nízkých teplot je -25°. Pás, který má napojovací pruh široký 120 mm, je na horním povrchu opatřen posypem z drcené břidlice.